מה חשוב לדעת לפני שבוחרים עו"ד מקרקעין?

עולם המשפט הוא עולם מורכב. מי שיצא לו לבקר בחייו באולם בית המשפט יודע היטב כי השפה בה משתמשים בתוך האולם לא דומה כמעט בשום צורה לשפה בה אנחנו משתמשים במרחבים אחרים בחיים שלנו. מעבר לכך, החיים עצמם מורכבים, את זה כולנו יודעים. התפקיד של בית המשפט הוא פעמים רבות לקבוע מי צודק כאשר יש מחלוקת, אבל בדרך כלל, כדי להבין מי צודק אנחנו צריכים להיעזר באנשי מקצוע המכירים את הנושא עליו יש מחלוקות לפני ולפנים. לכן, ישנם עורכי דין לתחומים שונים ולכן, כאשר אתם עומדים לפני עסקה בתחום הנדלן, חשוב לבחור בבעל המקצוע הנכון כדי לקבל ליווי מקצועי לאורך כל התהליך . 

מי יכולים להיתמך על ידי עורך הדין 

כאשר אתם בוחרים משרד עו"ד נדל"ן ומיסוי מקרקעין, אתם למעשה בוחרים במי שילוו אתכם מהצד המשפטי לאורך כל תהליך של רכישה או מכירה של נכס. אנחנו כמובן חושבים בתחילה כי מדובר על נושא פשוט, אבל לא כך הדבר. במציאות ישנן דירות הנמכרות למספר שותפים למשל או קרקעות אותן רוצים לאחד לקרקע אחת. יכול להיות ואתם פשוט רוצים להיות בטוחים כי אתם לא נפגעים בתהליך מכירת הדירה ויכול להיות כי אתם בסך הכל רוצים ליהנות מנקודת מבט נוספת. חשוב לציין כי ישנן פעמים בהן יש השקה. כלומר, יש השקה בין עבודה של משרד עו"ד מקרקעין ובין עבודה של עורכי דין מתחומים אחרים, למשל אם העסקה נעשית במסגרת של ירושה וכיוצא באלו. אבל הרבה פעמים עורכי דין מנוסים בקיאים בשדות נוספים של עולם המשפט, מעבר להתמחות המסוימת שלהם. כך שהם יצליחו לעזור לכם מול אתגרים שונים בהצלחה. 

איך תבחרו את האנשים הנכונים לעבודה משותפת 

חשוב לזכור, תפקידו של עורך הדין שלכם הוא לפרש את החוק ולעזור לכם להבין כיצד אתם יכולים להתנהל לאורך המשא ומתן, באופן כזה שישפר את הסיכויים שלכם לנהל את האינטרסים שלכם בצורה הטובה ביותר. חשוב לציין כי העבודה של עורך דין יכולה לשנות את המפה מהקצה אל הקצה. כאשר אתם עובדים עם איש מקצוע מצויין, אתם עומדים כבר בפוזיציה טובה יותר, כל עוד אתם עובדים עם מי שלא הוכשר למשימה, הסיכויים שלכם ליהנות מהיתרונות של העסקה, הופכים נמוכים יותר. משרד עו"ד מקרקעין YlawEstate הוא משרד המתמקד במתן ליווי בעסקאות נדלן, הן לבעלי עסקים והן לאנשים פרטיים. לפי יוסף אוזנה, ראש המשרד: "תפקידו של עורך דין מקרקעין הוא לתת ביטחון ללקוח ולדאוג לכל אלמנט בעסקה מההתחלה ועד סופה. אנו מאמינים כי התפקיד הוא בראש ובראשונה לדעת ולפרוש את כל המידע בפני הלקוח, לשקף עבורו את דעתנו המקצועית וללוות אותו לבחירה מוצלחת, על פי שיקול דעתו. אנחנו אלו שנדאג להביא את כל הנתונים, לאסוף את כל המידע ולהגיע מוכנים. כדי שאתם תקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם בסופו של התהליך". 

תמיד טוב להקדים תרופה למכה 

יש מי שנזכרים לפנות לקבלת מענה מקצועי ברגע האחרון, רגע לפני החתימה על החוזה וכן הלאה. אבל אנחנו מאמינים כי משום שהחיים מזמנים עבורינו אתגרים שונים כל הזמן, עלינו מוטלת החובה להישאר עם היד על הדופק כל הזמן, מסביב לשעון. לכן, אנחנו מזמינים אתכם פשוט להקדים תרופה למכה וליצור קשר עם עורך דין מקרקעין כבר מתחילת התהליך, במקרים מסוימים, צעד זה יכול לחסוך כסף רב. אתם לא יכולים לדעת, לפני שיחת הייעוץ הראשונית אילו כלים יכולים לסייע לכם ולחסוך מכם כסף רב. אתם עוד תופתעו לגלות עד כמה ידע מקצועי יכול לעזור ברגעים לא פשוטים.

שיהיה המון בהצלחה!

לשיתוף המאמר:

נגישות