איך עושים ביטוח נסיעות לחו"ל לעובדים זרים?

בין אם אתם צריכים ביטוח תיירים או ביטוח נסיעות לחו"ל לעובדים זרים, חשוב לדעת כיצד לבחור בחברה המבטחת הנכונה. בשורות הבאות, נבין מהו ביטוח נסיעות לתושב חוץ, כיצד לאתר את החברה הנכונה וכמה הוא צפוי לעלות – קראו וחסכו. 

למה צריך ביטוח נסיעות לחו"ל לעובדים זרים?

בעוד כי ביטוח נסיעות לחו"ל מומלץ לכל אדם באשר הוא, עשויה לעלות השאלה הבאה: מהן הסיבות שמישהו ירצה לבטח עובד זר אשר טס לחו"ל? ובכן, ישנם מקרים שונים אשר עשויים להצריך ביטוח נסיעות לתושב חוץ, כמו למשל מקרים בהם אזרח ישראלי מבוגר נדרש לטוס לחו"ל עם המטפלת או הסייעת שלו. כמו כן, סביר כי ישנם גם אנשי מקצוע שונים אשר נעזרים בעובדים זרים, ולעיתים אלו נדרשים לטוס איתם לחו"ל. כך או כך, בימינו ניתן לרכוש ביטוח נסיעות באופן המזורז והקל ביותר, כמו למשל האפשרות של רכישת ביטוח נסיעות אונליין. 

כיצד לבטח ביטוח נסיעות לתושב חוץ?

על מנת לבטח ביטוח נסיעות לחו"ל לעובדים זרים וכן גם בעבור תושב חוץ, כל שעליכם לעשות הוא את הדבר הבא – השוואת מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל, מה שבתורו יכול לחסוך המון כסף. נדייק את הדברים אפילו, אם אתם צריכים לרכוש מספר פוליסות למספר עובדים זרים, השוואת המחירים היא ממש בגדר חובה ויכולה לחסוך מאות שקלים בכיס. את השוואת העלויות אפשר לעשות בדקות בודדות, אונליין וללא טרחה רבה. במהלך ההשוואה מקבלים 3 הצעות מחירים מכמה חברות ביטוח, מה שיכול לעזור באופן משמעותי במציאת החברה הנכונה במחיר הנכון. לאחר שהבנו איך מוצאים ביטוח נסיעות לחו"ל בזול לעובדים זרים, נרחיב על מחיר ביטוח נסיעות לעובד זר. 

מחיר ביטוח נסיעות לעובדים זרים 

מחיר ביטוח נסיעות לעובדים זרים נקבע לפי כמה גורמים, שאם לא שמים לב אליהם, בקלות אפשר למצוא את עצמכם משלמים מחיר גבוה מהמקובל בשוק. למשל:

  • גיל העובד הזר: עובדים זרים צעירים משלמים מחיר מוזל יותר, באופן טבעי, מעובדים זרים מבוגרים.
  • משך הביטוח: ככל שתקופת השהייה בחו"ל ארוכה יותר, כך העלות תצטבר. 
  • מדינת היעד: בעוד שישנן מדינות מסוכנות פחות ויותר מאשר אחרות, מחיר ביטוח נסיעות לעובד זר ישתנה בהתאם לכך. 
  • סטטוס בריאותי: מצבים רפואיים שונים, מחלות כרוניות ועוד, הם גורמים לעלייה במחיר הביטוח. 

על פי נתונים שגוללנו ברשת, מחיר ביטוח נסיעות לתושב חוץ עשוי לנוע בין כמה שקלים ליום. בדרך כלל, המחירים ינועו בין כ-8 – 20 ₪ ומעלה ליום. 

לסיכום, כיצד לאתר חברת ביטוח נסיעות לעובד זר?

אם אתם שואלים כיצד לאתר חברת ביטוח נסיעות לעובד זר, התשובה טמונה בפורטלים של השוואות מחירים בין חברות ביטוח נסיעות לחו"ל. אלו יכולים לא רק לערוך עבורכם השוואת עלויות ביטוח לחו"ל, אלא גם ממש להמליץ לכם על חברות אשר מקבלות דירוגים גבוהים מלקוחות בדיוק כמוכם שכבר נעזרו בהן. חשוב לציין ולחדד שוב, ייתכן שיהיו הבדלים משמעותיים במחירים בין חברות הביטוח השונות. לכן, מומלץ להשוות מחירים בין מספר חברות שנחשבות מובילות בשוק. לסיכום, בנוסף למחיר, חשוב לשים לב גם לתנאי הביטוח. חשוב לקרוא היטב את תנאי הפוליסה לפני הרכישה ואת גובה הכיסוי, כדי להבין מה בדיוק מכסה הביטוח, ולא פחות חשוב – מה הפוליסה אינה מכסה. 

לשיתוף המאמר:

נגישות