היתרונות של שכירת משרד עורכי דין מקצועי

חוק הביטוח הלאומי של ישראל מקנה סיוע כספי לאנשים שקיבלו אחוזי נכות גבוהים מהוועדה הרפואית של מוסד זה. בישראל, קצבת הנכות משולמת למי שהוכיח כי אין לו הכנסה קבועה ואינו יכול לעבוד באופן קבוע או זמני, או שיכולת עבודתו קטנה עקב מחלה או פגיעה.

אבל התמודדות עם המוסד לביטוח לאומי זה לא דבר פשוט. יש שאומרים כי מדובר באחת המשימות הקשות ביותר עמם מתמודדים האנשים החלשים ביותר, החל ממי שנמצא בקו העוני, עד לאנשים בעלי מוגבלויות, או אנשים שעברו תאונה, תביעה עקב תאונת עבודה שגרמה לחוסר יכולת השתכרות, ויש את מי שמתמודד עם תביעת נכות כללית וכל בעיה אחרת הדורשת סיוע כספי מהמוסד לביטוח לאומי. 

אם אתם צריכים להגיש תביעה לביטוח לאומי, בעיקר בנושאים של נכות כללי או זמנית: חשוב לבחור עורך דין לביטוח לאומי שיקדם את התביעה או יגיש אותה עבורם וגם ייצג אתכם מול המוסד הממשלתי הנוקשה הזה.

אבל מהם היתרונות בבחירת עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית?

על פי חוק המוסד לביטוח לאומי, מי שנקבעו לו מעל 60 אחוזי נכות זכאי למענקים, קצבאות והטבות שונות, החל מקצבה סיעודית עד הנחות בחידוש רישיון רכב או קבלת תו נכה. אבל כדי לקבל את הזכויות האלה דרוש עורך דין בחיפה או בכול מקום אחר בארץ שילווה אתכם בתהליך. 

היתרון בשכירת עו"ד הוא היכולת לקבל ייצוג מול ועדות הביטוח הלאומי על ידי איש מקצוע אמין ומיומן. ניסיון של עו"ד דין ביטוח לאומי נכות כללית הוא רב ויעיל. הוא יוכל להנחות אתכם בעת עמידה מול ועדות רפואיות הנחוצות עבור מי שהגיש בקשה לקצבת נכות. איש המקצוע יכין אתכם לוועדה, ייצג אתכם מולה, יסביר לכם מה הסיכויים לקבל אחוזי נכות וכיצד הם מתחלקים. 

עורך דין לביטוח לאומי יגיש עבורכם את הטפסים הנחוצים להגשת התביעה וימלא את כל מה שצריך באופן נכון ויצרף מסמכים רפואיים שיסופקו לו. אתם מצידכם תצטרכו לנפק מסמכים המעידים כי מצבכם הפיזי או הנפשי הוחמר ולנמק דרך המסמכים את הסיבה לכך. 

עורך דין טוב יכול להפנות אתכם אל רופאים מומחים או אל הדרך להשיג את המסמכים שחשוב להגיש כדי להגדיל את הסיכויים לקבל קצבה ושאר הטבות. 

בישראל מרבית עורכי הדין עובדים על בסיס אחוזים כאשר הממוצע הינו 15 אחוז מסך הקצבה שתקבלו לאחר הגשת התביעה מול המוסד, למשך 3 שנים. עבור מרבית האנשים, מדובר בהצלה של ממש משום שאינם צריכים להוציא כסף מכיסם על שכר טרחה. 

אם הגשתם תביעת נכות כללית ולא הצלחתם לקבל את האחוזים הנחוצים או שתביעתכם נדחתה – עורך דין ביטוח לאומי בחיפה יכולה לסייע לכם להגיש ערעור. 

אז איך בוחרים עו"ד?

חפשו עורך דין ביטוח לאומי נכות כללית המספק ייעוץ ראשוני חינם. איש מקצוע טוב יספק לכם ייעוץ והכוונה כבר בשיחת הטלפון הראשונה. 

נסו לחפש ברשת 'עורך דין ביטוח לאומי חיפה' שרבים המליצו עליו. מצאו עורך דין בחיפה שאתם יודעים שיש לו אחוזי הצלחה טובים בנוגע לייצוג אנשים בתביעות נכות כללית ושאר תביעות הקשורות לדיני נזיקין ולמוסד לביטוח לאומי. 

באמצעות ניסיון של איש המקצוע תוכלו לשפר משמעותית את איכות חייכם. צרו קשר עכשיו עם איש מקצוע שיש לו היכרות ענפה עם ועדות רפואית, פקידי סעד ורווחה, רופאים בוועדות רפואיות ופקידים של המוסד לביטוח לאומי. 

לשיתוף המאמר:

נגישות